W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla starszej Pani Helgi.

Miejsce zlecenia: okolice Hagen

Pani Helga ma 78 lat, jest samodzielna i sprawna fizycznie, sama porusza się po domu. Choruje na demencję i przez to czasami jest rozkojarzona. Cierpi też na osteoporozę oraz inkontynencję (używa pieluch).

Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

okolice Hagen
NIEM_476A

Obowiązki:

Opiekunka będzie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniem zakupów, pomagała podopiecznej w ubieraniu, kąpielach oraz zmianie pielucho – majtek.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka,
  • doświadczenie z osobami chorymi i w podeszłym wieku
  • oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
  • prawo jazdy
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • legalne i stabilne zatrudnienie
  • wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
  • darmowe wyżywienie w miejscu pracy
  • zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
  • zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6345 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!