W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

Kurs doszkalający
 60 h
 600 zł

Kurs od podstaw
 168 h
 1399 zł

Kurs wyjazdowy od podstaw
 3 tygodnie
 2990 zł

BEZROBOTNI ZA DARMO.Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Praca dla opiekunek na terenie Niemiec - Gowork.pl, 1250 euro/miesiąc
okolice Aschaffenburg
NIEM_1109A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje 78 – letnia pani Ingrid. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu z ogrodem w okolicy Aschaffenburg. Seniorka cierpi na demencję oraz depresję. Pani Ingrid jest cukrzykiem oraz ma problemy z nadciśnieniem.
Obowiązki:

Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc przy czynnościach toaletowych i kąpieli, towarzyszenie w wizytach lekarskich.
Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
Wymagania:

·         Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
 ·         Doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi
 ·         Brak nałogów
 ·         Spokojne i cierpliwe usposobienie
 ·         Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7048 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach przez GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o. o.  oraz  GoWork.pl Andrzej Koseradzki w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji i mogą być udostępniane do GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (z siedzibą w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 172). Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod@gowork.pl
3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa).
5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.
6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.

GoWork.pl