Poszukujemy osób otwartych, zmotywowanych, niebojących się wyzwań! Nie wymagamy doświadczenia, na początek współpracy organizujemy szereg szkoleń sprzedażowych przygotowujących do podjęcia samodzielnego stanowiska. Dodatkowo jeszcze Ci za nie zapłacimy!

Praca dla młodych! Doradca STAŁEGO Klienta /od zaraz/

Bydgoszcz

Obowiązki:

- telefoniczny kontakt z Klientami Biznesowymi.

Wymagania:

- umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon,
- swoboda wypowiedzi,
- zaangażowanie i chęć rozwoju,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16,
- stałą podstawę gwarantowaną oraz atrakcyjny system premiowy (realnie nawet 5000 NETTO miesięcznie)
- cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy w sprzedaży telefonicznej, za który dajemy wynagrodzenie,
- bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych,
- udział w licznych konkursach,
- pracę w przyjemnej atmosferze,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Dołącz do naszego zespołu przesyłając CV!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).