Praca dla kucharza - Dania

Gmina Glamsbjerg
Dodano: 05.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
8000 - 9000 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

  • Pracownik restauracji - kucharz

  • Numer oferty G-200

  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz

  • Zakończenie prac: praca na stałe z możliwością urlopu

  • Ilość wakatów: 6

  • Lokalizacja: wyspa Zelandia, miejscowości Slagelse, Roskilde, Ringsted, Holbæk

G-200

Obowiązki

  • przygotowywanie posiłków w restauracji: kanapki, sałatki, desery, burgery i wiele innych

  • obsługa urządzeń kuchennych,

  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,

  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kucharz

  • Doświadczenie w pracy w restauracji za granicą

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN
7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Jesteś zainteresowany tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie
 Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17:
Klaudia W +48 696-884-799
Klaudia F +48 664-764-763
Edyta +48 660 575 888
 Grupa na facebooku
 Link do strony na facebooku
 Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUPPEN
 Link do strony internetowej
Link do oferty :

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

"W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
PF-Gruppen