Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Miejsce wyjazdu: Bielefeld

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (84 lat, 160 cm wzrostu, 47 kg), która mieszka wraz z mężem.

Starsza Pani ma demencję,  Parkinsona, osteoporozę, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie. Cierpi na lekką depresję. Ma również problemy z przełykiem. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się.

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy
NIEM_269A
Bielefeld

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (gotowanie, robienie zakupów, pranie i prasowanie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, pomoc podczas spożywania posiłków oraz wymiana pielucho - majtek.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka
  • miłego usposobienia i cierpliwości
  • zaangażowania w pracę, doświadczenia

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pokrycie kosztów przejazdu
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • zarobki w wysokości 1200 euro netto miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5876 podając również swoje imię, nazwisko ideklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!