Praca POSZUKUJEMY OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO DO SENIORKI PORUSZAJĄCEJ SIĘ ZA POMOCĄ CHODZIKA

Dodano: 02.12.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Seniorka jest bardzo spokojna, miła i sympatyczna. Lubi aktywnie spędzać czas, chodzić na spacery i grać w planszówki. Jest komunikatywną osobą. Porusza się za pomocą rollatora, ale bardzo samodzielna.

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO DO SENIORKI PORUSZAJĄCEJ SIĘ ZA POMOCĄ CHODZIKA
Meckesheim

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki należeć będą zakupy oraz opieka nad domem, pranie i przygotowywanie posiłków dla Seniorki. Potrzebna będzie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy kąpaniu seniorki. Pani jest  inkontynentna i nosi pieluchy, które trzeba zakładać na noc.

Wymagania

Poszukujemy opiekunki z doświadczeniem w opiece. Referencje będą mile wiedziane.

Oferujemy

Oferujemy wysokie wynagrodzenie, wypłacane terminowo raz w miesiącu
Bonusy
Kartę EKUZ
Formularz A1
Dodatkowe ubezpieczenie
Wyżywienie
Przejazd
Zakwaterowanie
Wsparcie 24/7 koordynatora

Warunki zakwaterowania bardzo dobre, domek jednorodzinny dla opiekunki własny pokój z telewizorem i łączem internetowym. Sklepy blisko ok 5 min pieszo. Dzień seniorki jest spokojny, seniorka budzi się ok 8 i lubi wypić kawę labo herbatę. Jest samodzielna. Seniorka jest drobnej budowy, ma 89 lat waży 56 kg oraz ma 162 cm wzrostu. Lubi wychodzić na spacery, jeśli pogoda nie pozwala na spacer, spędza czas przed telewizorem. O godzinie 12 jest czas obiadu, Pani Maria uwielbia polskie zupki , warto je gotować częściej. Od 14:00 do 16:00 opiekunka ma czas dla siebie. Od 17:00 seniorka je kolacje i  szykuje się do spania. Atmosfera w domu jest spokojna. Czasami przyjeżdża w odwiedziny opiekun prawny żeby odwiedzić podopieczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu kontaktowym w celu realizacji zgłoszenia w serwisie www.felizajob.pl Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Są mi znane moje prawa co do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania ich przetwarzania.