Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Hanny, która mieszka wraz z mężem w Bad Homburg vor der Höhe. Ma 84 lata, chodzi przy balkoniku. Ma problemy z sercem oraz ze słuchem.

Poszukujemy opiekunki dla Pani Hanny
NIEM_578A
Bad Homburg vor der Höhe

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy kąpielach, codziennym ubieraniu. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy
  • brak nałogów (warunek konieczny)
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
  • wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6574 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!