W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h600 zł
    Kurs od podstaw 168 h1399 zł
    Kurs wyjazdowy
   od podstaw
3 tygodnie2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO.Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Poszukujemy opiekunek do osób starszych
Baden-Baden
NIEM_453A

Nasz podopieczny:

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech

Do opieki: Pani Sabina (86 lat, 48 kg, 163 cm wzrostu)

Miejsce wyjazdu: Baden-Baden

Seniorka w domu porusza się przy balkoniku ale na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:

Pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak mycie i dbanie o higienę ciała. Opiekunka będzie czuwać przy Pani w nocy a także pomagać w dojściu do toalety.

Dodatkowo prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu

Wymagania:

  • doświadczenie
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy
  • brak nałogów (warunek konieczny)
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
  • wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6261 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Piotr

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

Patryk

Niestety mimo ogromnych chęci, strasznie zwiodłem się na tej firmie. Kurs graficzny zaplanowany na koniec września do dnia dzisiejszego się nie odbył, przekładany z powodu braku chętnych (co w chwili obecnej wcale mnie nie dziwi). Nikt nie raczył oczywiście poinformować mnie o tym, że kurs zostaje przełożony, sam musiałem pisać i dopytywać czy się odbędzie. Oczywiście do dnia dzisiejszego nie ma żadnej reakcji ze strony firmy. Mam nadzieję, że odzyskam kwotę wpłaconą jako zaliczkę. NIE POLECAM!! Niestety strata czasu i nerwów.

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia