Posadzkarz, Posadzki Żywiczne Niemcy
Halle
POSZYW/H/DE

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Obowiązki

  • praca posadzkarza przy posadzkach żywicznych na budowach w Niemczech,

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Auto do dyspozycji (mile widziane)

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach

  • 11,50 € brutto + 2 € netto diety do przepracowanej godziny + zakwaterowanie

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Halle

GD Profesja