Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pomocnik przy serwisie samochodowym

ikona Dodano: 19.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Prace porządkowe w serwisie samochodowym i obiekcie
  • Wsparcie pracy techników w serwisie samochodowym
  • Mycie pojazdów do wydania Klientom
  • Wsparcie procesu segregacji odpadów z serwisu
  • Drobne prace naprawcze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

• ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

• możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych, poprzez szkolenia branżowe,

• atrakcyjny system motywacyjny

• pakiet medyczny

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Mojsiuk Sp. z o.o. S.K. – Autoryzowany Serwis Samochodów Dostawczych i Ciężarowych Mercedes-Benz z siedzibą Gorzów Wlkp., ul. Złotego Smoka 16

Klauzula informacyjna więcej
Pomocnik przy serwisie samochodowym
ikonaGorzów Wielkopolski
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.