Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pomocnik magazynowy - bez doświadczenia

Dodano: 06.12.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik magazynowy - bez doświadczenia
Gniezno

Obowiązki

  • pakowanie, wypakowywanie odzieży

  • składanie kartonów

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania

  • ukończone 18 lat

  • gotowość do pracy przez 8h do wyboru jedna ze zmian 6-14, 14-22, 22-6

  • doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy

  • w okresie 25.11-06.12 możliwość zarobienia ponad 1500zł (specjalna akcja)

  • stawkę 18,30 brutto/1h + możliwość zdobycia premii 500zł brutto  po 7dniach pracy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • bezpłatny dojazd do/z pracy z:

  • Trzemeszno, Gniezno

  • Wągrowiec, Pobiedziska

  • Września, Przyborki, Psary Małe, Podstolice, Nekla, Brzeźno, Siedlec, Kostrzyn, Paczkowo

  • Jarocin, Cielcza, Mieszków, Klęka, Nowe Miasto, Miąskowo, Środa Wlkp.

  • Konin, Golina, Spławie, Słupca, Strzałkowo, Węgierki

  • Poznań

  • prywatną opiekę medyczną już za 1,45zł/dzień

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.