Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca pomocnik lakiernika

ikona Dodano: 22.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

pomocnik lakiernika
Eersel

Szlifierz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        przygotowanie powierzchni, elementów (głównie stal, aluminium) do lakierowania
·        oklejanie, szlifowanie, polerowanie powierzchni
·        kontrola jakości oraz ewentualny montaż wykonanego produktu

WYMAGANIA:

·        mile widziane doświadczenie w zawodzie szlifierza/ pomocnika lakiernika
·        komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego
·        mile widziane prawo jazdy kat. B
·        umiejętność pracy w zespole
·        dokładność , sumienność i zaangażowanie
·        chęć nawiązania dłuższej współpracy

OFERUJEMY:

·        atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 12.59 + dodatek wakacyjny
·        możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty
·        świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
·        długoterminowa umowę  o pracę z gwarancja godzin pracy
·        możliwość przejścia na kontrakt u klienta
·        wynagrodzenie zawsze na czas
·        stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
·        brak stawek wiekowych
·        samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
·        możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
·        bezpłatny kurs języka holenderskiego

Klauzula informacyjna więcej
ikonaEersel
Armadas B.V.