Masz chęci do pracy, dużo siły i myślisz o zatrudnieniu  za granicą?

Świetnie!

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy  (nr certyfikatu 1235) i poszukujemy pomocy elektryka do układania kabli na statku.

Pomocnik elektryka do układania kabli na statku
More og Romsdal

Obowiązki
Układanie kabli na statku zgodnie z zaleceniami osób prowadzących pracę;
Zabezpieczanie kabli zgodnie z wytycznymi

Wymagania
Zapał do pracy;
Siła fizyczna;
Łatwość w uczeniu się przydzielanych zadań

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie- ponad 27 000NOK za kontrakt;
Kompleksową organizację formalności związanych z wyjazdem;
Zakwaterowanie i transport;
Rotację 5/2;
54h pracy w tygodniu;
Odzież i buty robocze oraz narzędzia do pracy;
Feriepenger wypłacane 30.06 kolejnego roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Time Personale Sp. z o.o.