Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca POMOCNIK DRUKARZA / MASZYNISTY OFFSETOWEGO

ikona Mrowino
ikona Dodano:21.01.2023
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Jako jeden z liderów branży poligraficznej, z siedzibą w okolicach Poznania poszukujemy kandydata na stanowisko:

POMOCNIK DRUKARZA / MASZYNISTY OFFSETOWEGO
Mrowino

Obowiązki
•    przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji ,
•    wsparcie w obsłudze maszyn drukujących,
•    udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyny do druku,
•    zabezpieczaniu materiałów i surowców pozostałych po produkcji,
•    segregacja odpadów poprodukcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania,
•    konserwacja maszyn drukujących,
•    dbanie o czystość i porządek na maszynie i w jej obszarze,

Wymagania
•    odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy,
•    gotowość do pracy w systemie 3-zmianowy, równoważnym

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej drukarni,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • premie za wyniki.

Firma zapewnia dowóz pracowników z i do Poznania.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
ikonaMrowino
CGS drukarnia sp. z o.o.