Praca Pomocnik budowlany Praca w Niemczech bez polskich posrednikow

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Oferta pracy w Niemczech bez polskich posrednikow

Jesli szukasz pracy na terenie Niemiec ale chcialbys obejsc polskie biura posrednictwa pracy
Dobrze trafiles!
Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracy
Posiadamy 19 oddzialow na terenie calych Niemiec w tym takze w Görlitz gdzie do Panstwa pomocy zatrudniamy osoby polsko - niemieckojezyczne

Pomocnik budowlany Praca w Niemczech bez polskich posrednikow

Hamburg

Obowiązki

-prace pomocnicze na budowie

Wymagania

- podstawowa znajomosc j niemieckiego
- chec  przyuczenia sie
-zdolnosci manualne
-gotowosc do pracy od juz

Oferujemy

- stala prace w jednej firmie
- umowe o prace bezposrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas  nieokreslony
- atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatki netto placone do kazdej przepracowanej godziny
- rezerwujemy pensjonaty
- zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)
- terminowe wyplaty wynagrodzenia
- swiadczenia urlopowe bozonarodzeniowe plus premie
- mozliowsc pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- gwarantujemy pomoc polskiego koordynatora przez caly okres trwania umowy