Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wyślij aplikację klikając w przycisk APLIKUJ!

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 539-529-338

Pomoc Kuchni / Kucharz / Kucharka - Aleksandrów Łódzki (okolice)

Aleksandrów Łódzki

Oferujemy:

• Konkurencyjne warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
• Świetną atmosferę pracy
• Benefity - ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna
• Posiłki pracownicze w trakcie zmiany

Zadania:

• Przygotowywanie i serwowanie posiłków w restauracji zgodnie z ustaloną gramaturą
• Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu, kontrola dostaw i zaopatrzenia
• Zachowanie walorów smakowych i estetycznych

Oczekujemy:

• Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Dussmann Polska Sp.z o.o.