Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pomoc kuchenna w Sadach k. Poznania

Dodano: 12.01.2022
Umowa zlecenie
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Pomoc kuchenna w Sadach k. Poznania
Poznań
Miejsce pracy: Sady k. Poznania, ul. Poznańska 1D (restauracja pracownicza)

Obowiązki

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.
• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
• Szkolenia wewnętrzne.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Bezpłatne posiłki pracownicze.

Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00 - 14.00 / 18.00 - 2.00 (5 dni w tygodniu po 8h).