Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca POMOC KUCHENNA - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - DARMOWA KWATERA

ikona Dodano: 18.05.2022

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOMINIKA PAUL-STOLF
Firma z wieloletnim doświadczeniem i współpracująca ze swoimi zleceniodawcami na rynku niemieckim.
POMOC KUCHENNA
Region: Niemcy

POMOC KUCHENNA - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - DARMOWA KWATERA

Karlsruhe

Gwarancja comiesięcznych wypłat

Wymagania

  • Chęć oraz gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Prowadzenie/założenie własnej jednoosobowej działalności gospodarczej/ryczałt
  • Doświadczenie w kuchni
  • Brak przeciwwskazań do prac na stanowisku
  • Dbałość o schludny wygląd osobisty i miejsca pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z gwarancją comiesięcznych wypłat.
  • Wsparcie pracodawcy przy zakwaterowaniu oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Opis stanowiska:

· Przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie

·Utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów

·Wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem Szefa kuchni

·Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

·Przestrzeganie przepisów bhp i przeciwpożarowych

ikonaKarlsruhe
Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa