OBIEKT BALTIC PALACE w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:
POMOC KUCHENNA-NA STAŁE: WYNAGRODZENIE USTALANE INDYWIDUALNIE
Poszukujemy osoby pracowite z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale chętne do nauki.
Nie Musisz Mieć Doświadczenia – wszystkiego cię nauczymy
Oferujemy Pracę Na Stałe,  przyjazne warunki pracy w nowym, nowoczesnym obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną kuchnię.

Pomoc Kuchenna
Pobierowo

Obowiązki

  • Pomoc w Przygotowaniu Posiłków
  • Drobne Prace Kuchenne
  • Dbanie o Porządek
  • Zmywanie oraz Obsługa Zmywarki

Wymagania

  • Umiejętność Pracy w Zespole
  • Dbałość o Porządek w Miejscu Pracy
  • Zaangażowanie
  •  Ogólna Znajomość Sprzętów Kuchennych
  • Aktualne Badania Sanitarne (Książeczka Sanepid’u przyspieszy Proces Rekrutacji, jednak wystarczy nam Twoja chęć jej wyrobienia – pokierujemy Cię w tym zakresie)

Oferujemy

  • Przyjazne i Komfortowe Warunki Pracy
  • Wszystkie Szkolenia Podnoszące Kwalifikacje i Przystosowujące do Pracy na Stanowisku
  • Dodatkowe Szkolenia Kulinarne
  • Stabilne Warunki Zatrudnienia
  • Niezbędne Narzędzia Pracy
  • System Zmianowy – Elastyczny
  • Elastyczny Harmonogram Pracy - w miarę możliwości obu stron
  • Nagrody i Premie za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy
  • Jesteśmy Młodzi i Najfajniejsi ze Wszystkich… ZAPRASZAMY

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV: Aplikuj lub dostarczenie do Recepcji przy ulicy Grunwaldzkiej 97 w Pobierowie. Kontakt Telefoniczny: +48 666 939 959, +48 91 384 93 00.
Gwarantujemy Przeszkolenie Stanowiskowe.
Zapraszamy do Kontaktu !!!

Prosimy o zamieszczenie w Cv oraz liście motywacyjnym klauzuli o ochronie danych osobowych następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

UWAGA:
Dokumenty bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.)”

UWAGA:

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Pobierowo

Baltic Palace