Pomoc domowa i opieka dla seniorów
Ravensburg
NIEM_923A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pana Heinza. Senior jest osobą sprawną, potrzebuje niewielkiej pomocy przy chodzeniu i wstawaniu. Pan ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki będzie należało dbanie o seniora, jego dobre samopoczucie, ale także pomoc przy jedzeniu, ubieraniu i kąpielach. Opiekunka będzie również towarzyszyła podopiecznemu w wizytach u lekarza.

Dodatkowe zadanie to prowadzenie domu, do obowiązków Opiekunki należeć będzie gotowanie, sprzątanie oraz prasowanie.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy czynnego prawo jady kategorii B (warunek konieczny), komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i starszymi.

Oferujemy:

  • zarobki - 1200 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7099 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."