BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pomoc biurowa z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
Zamość

Obowiązki
·        Przygotowywanie raportów zarządczych,
·        Praca w Excel,
·        Kontrola poprawności danych w systemie VIA TMS,
·        Inne obowiązki zlecone przez Pracodawcę.

Wymagania
·         Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·         Umiejętność obsługi Excel w stopniu zaawansowanym,
·         Mile widza znajomość systemu VIA TMS,
·         Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
·         Własny komputer,
·         Samodzielność,
·         Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy
·        Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
·        Szkolenie z zakresu RODO,
·        Szkolenie BHP,
·        Miłą atmosferę w pracy.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018
Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp. z o.o.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Zamość

BPO NETWORK Sp. z o.o.