POKOJOWY/POKOJÓWKA - praca w Niemczech - dobre zarobki - stabilna praca
Berlin

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości w pokojach hotelowych,
  • zmiana pościeli oraz ręczników,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości hotelowych,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w hotelu (warunek konieczny),
  • dobra znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny),
  • wysoka kultura osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.
  3. Służobowe auto z kartą na paliwo.
  4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
  9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
  11. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
  12. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.
    ... oraz wiele więcej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Niemiecki pracodawca z 19-letnim
stażem, zatrudniający pracowników na
terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący
umowę o pracę i dostęp do wszelkich
świadczeń socjalnych.
Ekspert w zatrudnieniu fachowców
w wielu branżach.

Wyślij CV na adres: AplikujAby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:

  • + 48 713666081, + 48 713666455.Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.
www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55
Znajdź nas:

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję