Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Pokojówka w hotelu (Amsterdam) Dobry Standard €10,51/h brutto
Amsterdam

Obowiązki
- Utrzymanie czystości w przydzielonych pokojach hotelowych;

Wymagania
- Motywacja do pracy;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
- Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
- Możliwość długotrwałej współpracy;
- Wynagrodzenie €10,51/h brutto;
- Opiekę polskich koordynatorów;
- Szkolenie dotyczące zakresu przydzielonych obowiązków w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Amsterdam

HolandiaJobs