Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 19.06.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 20 - 25 zł / godzinę
ua-flag наймемо працівників з України

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o utrzymanie czystości i higieny w pokojach i strefach ogólnodostępnych dla gości oraz za sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami.

Pokojowa
Gdańsk

Obowiązki

  • Porządkowanie i przygotowywanie pokoi hotelowych, zgodnie ze standardami obiektu,

  • Dbanie o utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach hotelowych (np. korytarze, sale konferencyjne),

  • Utrzymanie w czystości i sprawności sprzętów używanych podczas pracy i w pomieszczeniach roboczych,

  • Informowanie o brakach i usterkach.

Wymagania

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Dobre i stabilne warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Możliwość zakwaterowania

ZADZWOŃ DO NAS
+48795009789
+48795728828

Pokojowa
ikonaGdańsk
Gastro House Sp. z o.o. sp.k.