Dlaczego ABC Work:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

PŁYTKARZ - Praca w Niemczech
Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Układanie płytek i mozaiek
  • Kładzenie płytek ściennych i podłogowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Komunikatywną znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Sprawdź nasze aktualne oferty pracyhttp://abcwork.eu/kategoria/pozostale-branze/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska

www.abcwork.eu

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Niemcy