Pielęgniarka z niemieckim bez nostryfikacji (Niemcy)
Berlin
PIEL/M/DE

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest renomowana niemiecka firma zatrudniająca personel medyczny w szpitalach i domach opieki na terenie Niemiec: Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Stuttgart, Düsseldorf, Norymbergia

Obowiązki

  • kompleksowa opieka i wsparcie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
  • opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
  • przeprowadzanie wywiadu z pacjentem i rodziną
  • towarzyszenie umierającym
  • pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • znajomość j. niemieckiego B1 (warunek konieczny)
  • wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • praca w renomowanych placówkach medycznych,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach (40 godzin),
  • 3 zmianowy charakter pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia + 13-stki
  • praca w nadgodzinach i weekendach dodatkowo płatna,
  • opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności,
  • uzyskanie nostryfikacji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Berlin

GD Profesja