W celu bezpośredniego zatrudnienia w belgijskim domu seniora przeprowadzamy rekrutację na poniżej wymienione stanowiska.

Pielęgniarka bez jezyka
okolice Raeren /Belgia

Obowiązki:
  • opieka na ludzmi starszymi w domu seniora

Wymagania:
  • ukonczony zawod pielegniarki
  • min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielegniarki
  • znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:
  • wynagrodzenie ok.1.850€ Brutto miesiecznie
  • 13 pensje
  • praca na dwie zmiany od 6:00-14:00 i 14:00 - 20:00
  • zatrudnienie na belgijska umowe na czas nieokreślony
  •  zakwaterowanie opłaca pracownik, ok.400,- €

Zapraszamy do kontaktu:

0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Cecylka
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla asystentki stomatologicznej? Czy to jest opłacalne?

Bubu

Czy dla górników bez znajomości języka w Niemczech znajdzie się jakaś oferta?

Bubu