EU-People jest holenderską Agencją Pracy obecną na polskim rynku od 2006 roku. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z całej Unii Europejskiej dla najlepszych firm z branży logistycznej i produkcyjnej na terenie Holandii.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko piekarza przemysłowego do firmy produkującej słodycze.

Piekarz Przemysłowy - Maastricht stawka 13,98€ (Holandia, 3301717)
Maarssen
Nr ref: BN/jobs.pl

Opis stanowiska:
Praca polega na przygotowywaniu ciast zgodnie z przepisami oraz planowaniu pracy 3 linii produkcyjnych.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej;
- Certyfikat obsługi wózków widłowych lub EPT będzie dodatkowym atutem;
- Mile widziana znajomość HACCP;
- Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
- Swój transport do pracy;
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie:
€ 11,76 brutto/godzinę na początek, później        € 13,52
€ 0,94 dodatek urlopowy  (8%)                            €1,08
€ 1,28 dodatek wakacyjny  (10,87%)                    €1,47
W sumie    € 13,98                                             € 16.07
Ponadto:
- Komfortowe zakwaterowanie, zgodne z certyfikatem SNF ;
- Ulga podatkowa, jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania;
- Wypłaty w całości co czwartek;
- Zwrot kosztów dojazdu do pracy;
- Odprowadzanie składek emerytalnych;
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka własnego i ze zniżką;
- 200 euro brutto dodatku rocznie na nagle wypadki dentystyczne;
- Możliwość wypożyczenia roweru;
- Możliwość zdobycia certyfikatu obsługi wózka widłowego.

Praca w systemie 3-zmianowym:
05:00 - 13:30
13:30 - 22:00
21:30 - 06:00
Aplikuj lub zadaj nam pytanie na temat oferty:
+48 77 453 76 00; 0031 627 743 434
Numer rejestru: 6094 praca tymczasowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).'

Maarssen

JOBS.PL S.A.