Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pewna, stała, dobrze płatna akcja promocyjna!

Dodano: dzisiaj
Umowa zlecenie
Część etatu
3500 - 6000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Do lokali w Sopocie i w Gdańsku poszukuję osób do aktywnego promowania klubu.

Pewna, stała, dobrze płatna akcja promocyjna!
Kartuzy

Obowiązki
Jeśli jesteś komunikatywna/ny, nie masz problemu, by wejść w kontakt z napotkaną osobą, jesteś śmiała, pozytywna, pewna siebie- TO PRACA DLA CIEBIE :) APLIKUJ !

Jeśli nie masz doświadczenia, nie bój się. Wszystkiego Cię nauczymy.

Praca na świeżym powietrzu w młodym kreatywnym zespole. Zmiany są 7godzinne, a grafik układany co tydzień, dostosowany do Twojej dyspozycyjności (minimum 3 dni w tygodniu).

Może to być praca dorywcza jak i praca na stałe.

Co proponujemy:

-opiekę doświadczonego szkoleniowca
-wysokie zarobki nawet 1000 zł tygodniowo i więcej
-postawa 15 zł na rękę + prowizja 20-30 zł netto za każdego pozyskanego klienta
-legalną pracę na umowę z ubezpieczeniem

Wymagania

Oferujemy
Zainteresowane osoby proszę  oraz numeru kontaktowego lub o kontakt telefoniczny pod numerem 790937660 w godzinach 8-16.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."