Praca Personel pomocniczy - produkcja

Dodano: 03.10.2021

Personel pomocniczy - produkcja
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Pomoc przy produkcji,
- Wkładanie butelek do kartonów

- Przelewanie zawartości butelek,
- Dbanie o czystość miejsca pracy,

WYMAGANIA:
- Aktualna książeczka sanepidu
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 06.00-14.00
- Ukończone 18 lat

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia,
- Profesjonalną opiekę koordynatora,
- Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Aplikuj wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer telefonu:
+48 726 479 282

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej - pełną treść klauzuli mogą państwo przeczytać na:

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016).

www.workprofit.pl