Praca Pełnomocnik ds. Jakości

Dodano: dzisiaj

Snebo jest obecnie uważane za ważnego gracza na arenie międzynarodowych producentów żywności. Oddział w Polsce działa od 8 lat i stał się prężnie rozwijającym przedsiębiorstwem. Ze względu na nasze strategiczne położenie siedziby w Polsce ale i oddziału w Holandii jesteśmy w stanie zaspokajać potrzeby naszych klientów na terytorium całej Europy. Poprzez naszą miłość i pasję do firmy, dajemy Państwu zawsze pewność wysokiej jakości naszych produktów, które są przetwarzane zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami dotyczącymi produkcji i przetwarzania żywności.
Nasz oddział w Polsce obecnie zatrudnia około 250 osób co czyni firmę stabilnym pracodawcą. Prężny rozwój firmy wymaga od nas zatrudnienia większej ilości pracowników, którzy mają możliwość rozwoju ale i pozytywnie wpłyną na przyszłość oddziału. To co nas wyróżnia to pasja, stabilność, wypłacalność (potwierdzona certyfikatem Wiarygodności Biznesowej) oraz chęć inwestowania w rozwój firmy jak i pracowników.

Pełnomocnik ds. Jakości
Orchowo

Obowiązki:

·         Zarządzanie systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym,
·       Wdrażanie nowych rozwiązań pozwalających na ciągły rozwój i udoskonalanie procesów jakościowych,
·         Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających system zarządzania jakością,
·         Tworzenie wymogów jakościowych dla procesów i produktów,
·         Tworzenie dokumentacji jakościowej podtrzymującej certyfikaty (HACCP, BRC, EKO, CSQA),
·         Reprezentacja oraz przeprowadzanie audytów,
·         Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych,
·         Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych,
·         Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi,
·         Tworzenie dokumentacji operacyjnej dla procesów i produktów, tworzenie dokumentacji pomiarowych,
·         Sporządzanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów,
·         Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej,
·         Rozpatrywanie reklamacji klientów,
·         Współpraca z innymi działami w procesie rozwoju produktów,
·         Dbanie o porządek na terenie zakładu zgodny z zasadami jakości,
·         Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP przez osoby znajdujące się na terenie zakładu,
·         Nadzór nad spełnieniem wymagań norm branżowych.

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie jakością, zarządzanie i inżynieria produkcji),
·         Doświadczenie w branży produkcyjnej (produkcja świeża, mrożona),
·         Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych,
·         Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
·         Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,
·         Umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań,
·         Rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem oraz umiejętności interpersonalne,
·         Umiejętność podejmowania decyzji,
·         Umiejętność zarządzania podległym zespołem.

To oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
·         Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
·         Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
·         Stabilne zatrudnienie.

Orchowo
Snebo Sp. z o.o.