Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego klienta Autoryzowanego Dealer Telefonii Komórkowej PLAY poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci PLAY.
Partner do prowadzenia Salonu Play

Partner do prowadzenia Salonu Play Warszawa
Warszawa

Obowiązki:
- prowadzenie punktu sieci PLAY

Wymagania:
- posiadanie własnej firmy, bądź gotowość do jej założenia
- doświadczenie w sprzedaży
- wkład finansowy na rozpoczęcie działalności pod logiem firmy PLAY

Oferujemy:
- pakiet szkoleń
- pomoc podczas przejęcia salonu
- wsparcie marketingowe od operatora PLAY

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Aplikuj, w tytule: Prowadzenie punktu sieci PLAY Warszawa

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

KBTI Poland