Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pakownie owoców i warzyw

ikona Dodano: dzisiaj
ikona Inny
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Biuro "Praca31"(KRAZ 17239) poszukuje pracowników do pracy w pakowniach owoców w okolicach Hagi.

Pakownie owoców i warzyw
Naaldwijk

Obowiązki
Sortowanie, ważenie, etykietowanie, pakowanie owoców lub warzyw.

Wymagania
Zaangażowanie w powierzone obowiązki, punktualność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy
Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski, przynajmniej 40-godzinny tydzień pracy, stawkę od 10,35 euro brutto/h. Do tego dodatki zmianowe, wakacyjne, urlopowe oraz wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Klauzula informacyjna więcej
ikonaNaaldwijk
Agencja Pośrednictwa Praca 31