Poszukujemy pracowników do nowo otwartej firmy dystrybucyjnej mieszczącej się na terenie Tulipan Park Stryków:

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Tulipan Park Stryków
Nr ref.: PPS/11/2017

Pakowanie sprzętu IT - Stryków
Stryków
PPS/10/2017

Obowiązki
- pakowanie, skanowanie sprzętu IT,
- przyklejanie kart gwarancyjnych.

Wymagania
-sprawność fizyczna,
-dyspozycyjność i chęć do pracy,

Oferujemy
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00 22:00, 22:00 - 06:00.
-stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 531-641-084 .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy pod adresem : http://kadryserwis.pl/oferty-pracy/ Zamierzacie aplikować? Jakie pytania macie na temat współpracy z KADRY SERWIS? Zostaw komentarz-postaramy się pomóc.

Bolek

Pracuje za ich pośrednictwem w Łozienicy jest wszystko pozytywnie bardzo miła obsługa.Płacą zawsze na czas.

Jan kowalski

Niepowazna agencja pracy. Wysyłając CV na konkrata ofertę oddzwaniaja i proponują mi zupełnie cos innego niż applikowalem , a później po uświadomieniu ich błędu dalej wciskając ofertę na która nie aplikowalem a na końcu panienka strzela Focha i nie dają mi danych do pracodawcy na którego ofertę aplikowalem ! Jeszcze każą mi się tłumaczyć dlaczego nie chce , jakąś paranoja to chyba ja decyduje co mi odpowiada a co nie .