Pakowanie na produkcji - prosta praca dla każdego!
Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Pakowacz

Opis oferty

  • Szukasz prostej pracy?
  • Pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie na rynku pracy?
  • A może szukasz stabilnego zatrudnienia lub chcesz pracować dorywczo?

Jeżeli, co najmniej jedna odpowiedź jest na TAK, to ta oferta jest dla Ciebie!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia!

Zadania, które na Ciebie czekają:

Współpracując z nami do Twoich zadań należeć będzie pakowanie produktu na hali produkcyjnej, składanie pudełek oraz ważenie odpowiednio przygotowanego towaru.

Dlaczego warto:

Zyskujesz wolne weekendy, a grafik dostosowujemy do Twoich potrzeb!
Zakład znajduje się w dobrze skomunikowanym centrum Poznania, a pracujemy w godzinach 6-14 lub 14-22.
Współpracujemy w oparciu o umowę zlecenie, a za Twoje zaangażowanie oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

Poznań

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.