Praca Pakowanie czekoladek

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy oferującą zatrudnienie
na terenie Holandii.
Działamy od roku 2004 pod numerem KRAZ 855.
Działamy przede wszystkim w branży logistycznej oraz produkcyjnej.

Pakowanie czekoladek

Oss
855

Obowiązki

Praca polega na składaniu opakowań, kontroli wizualnej czekoladek, układaniu produktów w opakowaniach, pakowaniu, przygotowaniu towaru do transportu.

Wymagania

Chęć do pracy.

Oferujemy

Główne atuty oferty:
·       TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!
·       BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
·       GWARANCJA GODZIN!
·       STAWKA GODZINOWA – 12,09 Euro brutto + dodatki zmianowe
·       PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN
·       DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 107,00 Euro/miesięcznie
·       PRACA W ŁADNEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY

Dodatkowo oferujemy:
§ Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2/3-osobowych blisko pracy
§ Dojazd do pracy samochodami służbowymi
§ Ubezpieczenie
§ Holenderską umowę o prace
§ Opiekę polskojęzyczną Flexsupport w Holandii
§ Możliwość wyjazdu dla par
§ Pomoc przy założeniu numeru BSN/SOFI
§ Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
§ Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
§ Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."