Niemiecka firma zatrudni osoby do pracy w Niemczech w zakładzie mięsnym na stanowisko pakowaczki/pakowacza.Praca głównie dla kobiet (dla mężczyzn mamy mniej etatów).

Pakowaczka/Pakowacz

Lubań

Obowiązki:

Praca polega na pakowaniu na tacki gotowych, surowych wyrobów mięsnych. Stanowisko nie wymaga doświadczenia ani znajomości jęz. niemieckiego (praca w polskojęzycznym zespole).Jest to praca w temp. od 0C do +2C, przy taśmie, w pozycji stojącej, na 2 zmiany.

Wymagania:

Stan zdrowia pozwalający na pracę w temp. od 0C do +2C w pozycji stojącej.

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę (pierwsza na 0,5 roku, kolejna na czas nieokreślony)- opieka polskiego koordynatora- dla chętnych zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne- możliwość awansu.
Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemiecką firmą.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Lubań

G.T Agencja Pracy Tymczasowej