Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Osoby do sprzątania w ośrodku wypoczynkowym

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa zlecenie
ikona Część etatu
ikona Praca stacjonarna

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Osoby do sprzątania w ośrodku wypoczynkowym

Świnoujście
Praca: od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00, w sobotę, od 10.00 do 16.00

Obowiązki

-utrzymanie porządku i czystości w ośrodku wypoczynkowym: sprzątanie pokoi
-inne prace porządkowe

Wymagania

-chęć ,zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz
-zatrudniamy pełnoletnie osoby

Oferujemy

-umowę zlecenie, stawka : 34, 00 zł netto/1 godzina
-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŚwinoujście
INWEMER System sp. z o.o.