Sprzątanie Biała Podlaska

Osoba sprzątająca-Biała Podlaska

Biała Podlaska

Obowiązki

Zakład Pracy Chronionej poszukuje do pracy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Sprzątanie biur, hal, klatek, ciągów komunikacyjnych i sanitariatów itp.

Praca 2. zmianowa- poniedziałek-piątek w godz. 6-14/14-22.

Wymagania

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie.

Prosimy o kontakt pod  nr tel. 694-467-103

M

Mi zniszczyli zdrowie. Mają teraz sprawę w sądzie

Bobson

Ludzie nie idzcie tam!!!! Mobing pełną gębą. Wykorzystują ludzi niepełnosprawnych każąć im robić niepłatne nadgodziny bo nie ma ludzi. Zamiast urlop rehabilitacyjny ludzi musza pracować za darmo nadgodziny. W dodatku oszukują ludzi niepełnospranych na czas pracy. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy. Jest tragedia. Obserwuje tą firme od dłuższego czasu w kilku miejscach. W Poznańskim i Inowrocławskim szpitalu tragedia!

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!