Zatrudnimy osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych w Gdyni

Osoba sprzątająca
Gdynia

Obowiązki
- dbanie o czystość powierzonych do sprzątania pomieszczeń

Wymagania
- solidność
- punktualność
- uczciwość
- mile widziane doświadczenie na obiektach tego typu
- orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę lub umowa zlecenie

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr-em 570 230 236

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdynia

Ekotrade Sp. z o.o.