Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Order picker w Nedcargo

ikona Dodano: wczoraj
ikona Inny
ikona Pełny etat Część etatu
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Jeśli satysfakcjonująca praca za granicą jest Twoim celem, to oferujemy naszą pomoc. Nasza agencja z ponad 10 letnim doświadczeniem - Holland Contracting – staje się częścią jednej z najszybciej rosnących firm zatrudnienia tymczasowego w Holandii – Carrière.

Holland Contracting Sp. z o. o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Order picker w Nedcargo
Zoetermeer

Obowiązki

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym przy zbieraniu zamówień skanerem ręcznym ( żywność, alkohol itp. )

Praca w systemie dwuzmianowym 1 zmiana 5-14 2 zmiana 14.30-23.30. Atrakcyjne dodatki zmianowe oraz dodatki dla kierowców.
Lokalizacja pracy : Soetserberg lub Zoetermeer

Oferujemy

- pracę na długi okres czasu

- atrakcyjną stawkę oraz dodatki ( order picker 11.09 plus dodatki zmianowe )

- odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

Oczekujemy

ikonaZoetermeer
Carrière