Praca ORDER PICKER - PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Inny
13 - 14 € / godzinę
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

53026b0d3d80ce5f1ea1fbb544e7faf5.jpeg229aada94a06f9455b50dfa8299d1b18.png4d831ea16daf4b877de4c87d80d7c67e.png

GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne.

Z sukcesem działamy na międzynarodowym rynku rekrutacyjnym od 15 lat - od 2004 roku.

GPR jest wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr ewidencyjnym 25722

ORDER PICKER - PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Willebroek

Obowiązki

50% to zbieranie zamówień, pozostałe 50% będzie pełniło bardziej wszechstronne funkcje. Pakowanie, ładowanie itp
Paczki ważą od 6 do 25 kg.
Zadania to:
• Ręczny załadunek i rozładunek
• Sortowanie towarów w magazynie
• Kompletacja towarów i przygotowywanie palet towarów dla klienta końcowego
Narzędzia:
• Kompletacja jest w 100% systemem głosowym. Szkolenie odbędzie się przed uruchomieniem. Nie potrzeba żadnego doświadczenia.
• System skanowania RF
• Praca z elektrycznym wózkiem paletowym. Nie potrzeba żadnego doświadczenia.
Pracujesz bezpiecznie i możesz pracować zgodnie z procedurami. Zgłaszasz się do trenera zespołu i komunikujesz się z kierownictwem i administracją, aby upewnić się, że wszystkie towary są starannie wybierane.

Wymagania

1. Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
2. Doświadczenie w pracy z elektrycznym paleciakiem (EPT) będzie dodatkowym atutem
3. Chęć do pracy w warunkach chłodniczych (0-8 stopni C, 8-18 stopni C)
4. Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
5. Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów – mile widziane
6. Chęci do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

1. Stawka godzinowa 13,21 €/godz. plus dodatki za nadgodziny i pracę zmianową
2. Gwarantowane godziny – minimum 38 w tygodniu
3. Vouchery na posiłki
4. Zwrot kosztów pierwszej podróży do Belgii
5. Praca jednozmianowa – różne godziny rozpoczęcia pracy: od 6:00, 10:00, 14:00, 18:00, 20:00, 22:00 (możliwe nadgodziny oraz praca w weekendy)
6. Zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do/z pracy
7. Zatrudnienie w oparciu o belgijskie prawo wraz ze wszystkimi benefitami
8. Stałą pracę

Warunki aplikacji
GP Recruitment Sp. z o.o., NIP: 5252844987, nr ewidencyjny w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia: 25722
(dalej GPR) dokonuje selekcji i doboru personelu dla pracodawców zagranicznych.
1. Przekazane przez Ciebie informacje będą wykorzystywane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą przez GPR w sprawie ofert pracy i aktualnych ofert pracy.
2. Dane podane w Twojej aplikacji nie będą przekazywane osobom trzecim, ponieważ ta aplikacja nie jest CV.
3. Masz prawo w każdej chwili zażądać usunięcia, uzupełnienia i poprawienia przekazanych danych.
4. Podane przez Ciebie dane będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych.
5. Aby ułatwić Ci poszukiwanie pracy, GPR może również przesyłać inne oferty pracy na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Jeśli nie chcesz w przyszłości otrzymywać takich ofert pracy, będziesz miał możliwość ich odrzucenia.
Willebroek
GP Recruitment