Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Order picker/Magazynier - sklep z elektroniką
Venray

Obowiązki
- Zbieranie i kompletowanie zamówień;
- Pakowanie;
- Przygotowywanie towaru do wysyłki;
- Przyjmowanie/rozpatrywanie reklamacji;
- Różnego rodzaje prace magazynowe.

Wymagania
- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
- Zaświadczenie o niekaralności;
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych/magazynowych.
- Motywacja do pracy.

Oferujemy
- Opiekę polskich koordynatorów;
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
- Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
- Pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
- Wynagrodzenie €9,51 - €9,91/ h brutto.
- Możliwość długotrwałej współpracy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres Aplikuj bądź za pośrednictwem gowork.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Ola

Szukam opini na temat pracy w szklarni przy bluszczu przez holandiajob.

Paulina

@Ala, interesuje Cię praca za pośrednictwem HolandiaJobs? A może już zostałaś zatrudniona? Możesz opisać jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie?

Ala

Pracuje ktoś w Uden przy pakowaniu jajek ?