Podopieczny ma 76lat, 168cm wzrostu i 80 kg wagi. Porusza się za pomocą wózka ponieważ jest po udarze i ma problemy z chodzeniem.

Opiekunowie osób starszych

Landshut

Obowiązki:

Czynności związane z higieną i ubieraniem. Dodatkowo prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz gotowość do prowadzenia samochodu na terenie Niemiec.

Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki oraz ważne prawo jazdy.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5015 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Landshut

GoWork.pl