Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Renaty (61 lat).

Miejsce zlecenia: okolice Ratyzbony

Pani Erika jest osobą leżącą i sparaliżowaną. Potrzebuje pomocy by wstać, jeździ na wózku inwalidzkim.

Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy
NIEM_392A
Ratyzbona

Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznej przy codziennym ubieraniu, higienie ciała oraz kąpielach. Do zadań opiekunki będzie również należało przygotowywanie posiłków  oraz pomoc podczas ich spożywania, czuwanie w nocy oraz dbanie o czystość w domu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie
- Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
- Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczenie
- Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
- Wyżywienie oraz zakwaterowanie
- Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 6174 podając również swoje imię, nazwisko ideklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!