Zatrudnimy opiekunkę do dziecka (1-roczna dziewczynka).
Praca w Konstantynowie Łódzkim.
Praca dla kobiet z Polski i Ukrainy i krajów Unii Europejskiej

Opiekunka do dziecka - Konstantynów Łódzki (umowa o pracę)

Zelów

Obowiązki:

- opieka nad dzieckiem  (m.in. zabawy, spacery, podawanie posiłków, higiena dziecka)
- praca w godz. 8.00 - 18.00 w dni robocze, czasem w sobotę, czasem wyjazd z dzieckiem na terenie Polski lub Niemiec (na wyjazdach praca też w określonych godzinach - nie 24h/dobę)

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad dzieckiem
- "serce" do dzieci
- dyspozycyjność czasowa
- gotowość do wyjazdów poza dom dziecka (np. wczasy, wyjazdy służbowe rodziców dziecka). Wyjazdy na terenie Polski i Niemiec. Wyjazdy, pobyt i wyżywienie opłacone przez rodziców dziecka. Wyjazdy mogą być kilku- i kilkunastodniowe.
- panie z Ukrainy powinny posiadać wizę turystyczną do Niemiec

Oferujemy

- umowa o pracę na pełen etat
- wynagrodzenie 3 500,00zł
- możliwość zamieszkania w domu dziecka (na koszt rodziców)
- poznawanie nowych miejsc przy okazji pracy (opłacone wyjazdy w góry, do Niemiec, nad morze)

Więcej informacji tel. 503790216 w godz. 8.00-14.00

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Zelów

G.T Agencja Pracy Tymczasowej