Poszukujemy osoby znającej j. słowacki/ czeski do pracy w branży IT w Dziale Obsługi Klienta. Do zadań kandydata należałoby odpowiadanie na maile oraz telefony Klientów, wykonywanie prostych tłumaczeń na potrzeby pracy serwisu. Doświadczenie i znajomość branży IT nie jest wymagana, ale mile widziana. Oferta nie ma nic wspólnego ze sprzedażą. Praca na pełny etat. Poniżej więcej informacji o ww stanowisku.

Opiekun klienta słowackojęzycznego lub czeskojęzycznego
Krosno

OBOWIĄZKI, czyli to za co możesz być odpowiedzialny:

  • informowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (telefon, e-mail) o przebiegu prowadzonych spraw reklamacyjnych - praca z Klientami słowackojęzycznymi lub czeskojezycznymi
  • wyjaśnianie statusu napraw oraz rozwiązywanie problemów, zgłaszanych przez Klientów
  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • tworzenie dokumentów potrzebnych do procesu obsługi klienta
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów
  • obsługa wewnętrznych programów do obsługi reklamacyjnej Klientów
  • wprowadzanie, kontrola i utrzymanie danych w systemie

UMIEJĘTNOŚCI - nadajesz się do tej pracy jeśli:

  • znasz język słowacki/ czeski w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym swobodna komunikację z Klientami
  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klientów
  • cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (z łatwością nawiązujesz kontakty i budujesz relacje z innymi ludźmi)
  • potrafisz zidentyfikować potrzeby klientów
  • lubisz rozmawiać i masz swobodę wypowiedzi (zarówno w komunikacji ustnej jak i pisemnej)
  • jesteś cierpliwy i asertywny
  • jesteś nastawiony na cel i potrafisz szukać rozwiązań
  • cechuje cię otwartość na poszerzanie swojej wiedzy
  • bardzo dobrze obsługujesz komputer (głównie pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
  • już od okresu próbnego umowę o pracę (pełen etat)
  • niepowtarzalną firmową atmosferę
  • dodatkowe świadczenia socjalne i domowe ciasto w kuchni (od czasu do czasu)
  • pracę od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Przedstawiona oferta jest dla Ciebie interesująca? Wyślij swoje zgłoszenie - właśnie Ciebie szukamy! Pamiętaj o zamieszczeniu na dokumentach klauzuli o ochronie danych osobowych. Wybrane osoby zostaną zaproszone do rozmów rekrutacyjnych.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Krosno

Fixit S.A.