Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opiekun klienta

ikona Dodano: 07.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na przydzielonym terenie działania.
  • Pozyskiwanie klientów pod kątem sprzedaży usług drukowania, najmu urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych (aktywne wizyty i telefony do obsługiwanych oraz potencjalnych klientów).
  • Prezentowanie oferty usług, prowadzenie spotkań i negocjowanie warunków umowy z klientami.
  • Profesjonalna obsługa klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Bieżące doskonalenie wiedzy w zakresie oferty firmy.
  • Współpraca z zespołem i innymi działami firmy oraz raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych oraz inicjatywy i determinacji w działaniu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji.
  • Znajomość technik sprzedażowych i doświadczenie w sprzedaży.
  • Chęci i gotowość do uczenia się.
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B oraz znajomość środowiska MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego.
  • Niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wsparcie podczas wdrożenia do pracy.
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Klauzula informacyjna więcej
Opiekun klienta
ikonaŁódź
PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.