Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad spokojną panią Ursulą - lekkie zlecenie z komunikatywnym niemieckim

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad spokojną panią Ursulą - lekkie zlecenie z komunikatywnym niemieckim
Miejsce pracy: Ohmden
Numer referencyjny: 16821

Nasz podopieczny

Pani Ursula ma 69 lat (172 cm 72 kg) i posiada II stopień opieki. Podopieczna jest mentalnie w pełni sprawna, miewa jednak stany depresyjne. Porusza się z pomocą rollatora, mimo to jest bardzo samodzielna - sama się myje i ubiera, jest również kontynentna i nie potrzebuje wsparcia w korzystaniu z toalety. Pani choruje na cukrzycę, poza tym miała w tym roku przeszczep szpiku kostnego. Opiekun skupia się na prowadzeniu domu, należy również kontrolować, aby pani przyjmowała odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia oraz przypominać jej o lekach. Seniorka mieszka sama, natomiast opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do mediów: Tv + internet.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej

Wymagania

•   komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

•   stawka 1500€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaOhmden
GoWork.pl