Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad spokojną, mobilną starszą panią - zlecenie na jeden miesiąc, wymagany komunikatywny niemiecki

ikona Ratingen - Hösel
ikona Dodano: przedwczoraj
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad spokojną, mobilną starszą panią - zlecenie na jeden miesiąc, wymagany komunikatywny niemiecki
Miejsce pracy: Ratingen - Hösel
Numer referencyjny: 16775

Nasz podopieczny

Pani Marianne ma 93 lata (161 cm, 51 kg) i posiada III stopień opieki. Podopieczna jest po przebytym wylewie, przez co jej lewa ręka jest niewładna, poza tym choruje na osteoporozę oraz ma problemy z sercem. Pani jest ogólnie osłabiona z racji zaawansowanego wieku, mentalnie zaś jest sprawna, dobrze widzi i słyszy, ma przy tym spokojne i miłe usposobienie, zdarzają się jej stany depresyjne, kiedy bywa smutna i wycofana. Seniorka nie ma wyznaczonej żadnej specjalnej diety, ale trzeba ją przypilnować, aby przyjmowała w ciągu dnia odpowiednią liczbę płynów. Porusza się głównie przy rollatorze, ewentualnie samodzielnie kiedy lepiej się poczuje. Do dyspozycji na miejscu jest przycisk alarmowy. Panią trzeba wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu, w tym w utrzymaniu prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała, w ubieraniu i prowadzeniu domu. Na miejsce przychodzi pflegedienst, który zajmuje się m. in. zmianą opatrunków na nodze - pani ma tam rany. Podopieczna mieszka sama w domu kilkurodzinnym, w okolicy znajduje się sklep. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój z możliwością dostępu do internetu.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej

Wymagania

•   komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   osoba niepaląca
•   szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

•   stawka 1550€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaRatingen - Hösel
GoWork.pl